Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні настільні ігри для новаків

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Цікаві, захопливі та прості стратегічні ігри для новачків

Серед усього розмаїття настільних ігор найпопулярнішими вважаються саме стратегії. Ігри цього жанру займають приблизно третину від усіх ігрових видань. Таку популярність стратегіям забезпечили варіативність ігрових сценаріїв, цікава ігрова механіка, велика кількість персонажів на вибір. Єдиним недоліком стратегічних ігор є складність правил, через що початківці побоюються обирати саме їх. Саме для таких випадків магазин «Така Гра» пропонує стратегічні настільні ігри для новачків купити в Україні. Такі ігрові видання відрізняються простими правилами, котрі можна швидко освоїти. Більшість видань, котрі ви можете обрати в цій категорії, доступні дорослим та дітям, з 8-9 років.

Стратегічні настільні ігри для новаків

Характерні відмінності настільних стратегічних ігор

Найбільш важлива риса стратегічних ігор — для перемоги в них потрібно ретельне планування. Характер перебігу гри визначають, звісно ж стартові ресурси ігрового персонажа та карти, котрі ви витягнете.

Проте надалі лише від учасника залежить, наскільки успішною буде гра. Потрібно слідкувати за діями інших учасників, щоби спрогнозувати їх наслідки для свого персонажа. Також потрібно уважно слідкувати за ресурсами свого персонажа, на їх основі робити подальші ходи.

Стратегічні ігри корисні для гравців будь-якого віку: для дорослих вони будуть чудовим засобом зняти напругу, отримати цінні позитивні емоції. Також у ході ігрового процесу покращуються базові когнітивні уміння: пам'ять, увага, концентрація.

Настільні ігри дуже корисні для дітей, адже в легкій ігровій формі допомагають покращити:

  • вміння комунікувати — в ході гри потрібно активно спілкуватися, домовлятися з іншими учасниками;
  • усидливість, адже ігрова партія, в середньому, може тривати від 30 до 60 хвилин, весь цей час учасники захоплено слідкують за своїми персонажами;
  • фантазію, креативне мислення, котрі чудово тренуються в стратегічних іграх, особливо про фантастику;
  • словниковий запас, адже вивчаючи нові, незвідані для себе світи, діти мають можливість дізнатися про нові явища та поняття.

Обрати стратегічні настільні ігри для новачків можна і для компанії, в якій є декілька нових людей. Настільна гра чудово допоможе розслабитися, створити неформальну атмосферу, в якій буде простіше знайомитися.

Навіть найпростіші стратегічні ігри добре розвивають стратегічне мислення, котре знадобиться не лише у грі. Планувати фінанси, плани на тиждень та місяць, певні події, котрі матимуть вплив на подальше життя — це все стратегічне мислення.

Велика перевага стратегічних ігор для новачків — можливість грати всією родиною. Прості правила легко освоюються батьками, дідусями та бабусями. Тож ви зможете провести час весело та з користю.

Оригінальні жанри стратегічних ігор для новачків

Драконів люблять всі — дорослі та діти, недарма стільки книг та фільмів присвячено цим казковим істотам. Ви можете обрати незвичайну настільну гру, в якій візьмете на себе роль Охоронця вогню. Учасникам гри потрібно буде збирати магічні предмети, покращувати магазини міста та розміщувати драконів, котрі спеціалізуються в різних сферах.

Стратегії для новаків

Кожен Охоронець вогню вміє спілкуватися з драконами, може використовувати чари, щоби створювати дивовижні речі. Переможні бали будуть нараховуватися кожного разу, коли гравці допоможуть крамарям та драконам.

Якщо вас цікавлять стратегічні ігри з ухилом в економіку, можете спробувати себе в ролі керівника мережі закладів фаст-фуд харчування. В цій сфері багато конкурентів, тож доведеться нелегко, аби отримати більше клієнтів та заробітку.

В цій грі учасникам потрібні будуть не лише стратегічні знання, але й маркетингові, а також досвід планування. Грати в подібні ігри можна дітям з 14 років, тож в колі родини можна влаштувати дуже цікавий вечір, присвячений вивченню основ економіки та маркетингу.

Обрати цікаву та просту стратегічну гру для підлітків та дорослих вам завжди допоможуть у магазині «Така Гра».

Вгору