Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Сімейні стратегічні настільні ігри

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Оригінальні сімейні стратегічні ігри — весело дозвілля для усієї родини

Нам не завжди приємно проводити час у сімейному колі, особливо в зимовий період, коли кількість розваг дуже обмежена. Якщо ви не знаєте, як урізноманітнити своє сімейне дозвілля, тоді вам варто сімейні стратегічні настільні ігри купити в Україні. Широкий асортимент цих ігрових видань представлено в магазині «Така Гра». Тут ви зможете підібрати цікаві вітчизняні видання і локалізації відомих європейських настільних ігор.

Чим приваблюють стратегії?

Найперше, що відрізняє стратегічні сімейні ігри — варіативність та різноплановість ігрового процесу. Оскільки в стратегіях багато персонажів зі своїми унікальними рисами, обираючи кожен раз нового персонажа, ви задаєте інший напрям стратегії. Також на вектор гри впливає рішення кожного учасника.

Сімейні стратегічні настільні ігри

Головна відмінна риса стратегії — тут потрібно не тільки планувати свої ходи, але й стежити за діями інших гравців. Тому в ігровому процесі активно тренується стратегічне мислення, краще відслідковуються причинно-наслідкові зв’язки. Грати в настільні ігри дуже корисно для розвитку базових когнітивних навичок. Адже вміти прораховувати декілька ходів наперед важливо не тільки у грі, але й у реальному житті.

Розмаїття сімейних настільних стратегій

Ви можете сімейні стратегічні настільні ігри купити в Києві, обравши серед таких жанрів:

  • економічні,
  • логічні,
  • творчі,
  • кооперативні,
  • на спритність.

Дуже популярними є стратегічні настільні ігри з економічним ухилом. В таких іграх учасники краще розуміють особливості ринкових відносин, основи збору та раціонального розподілення ресурсів.

Досить незвичні ігри, в яких учасникам потрібно побудувати власну клініку. В такій грі потрібно планувати всі свої дії наперед, щоби пацієнти отримували необхідне лікування, а сам заклад став найпопулярнішим у всьому світі.

В такій грі є інтрига, що рухає всю сюжетну лінію — перед самим відкриттям клініки партнери посварилися і тепер у кожного з них своє бачення розвитку. Тому кожен учасник буде вашим конкурентом, що розвиває власну клініку.

Ще однією цікавою економічною грою є видання, в котрому учасники мають будувати вулики. Тут кожному гравцеві надається можливість створювати різні комбінації стільників, котрі запускають ігрові дії.

В процесі гри учасники викладають плитки для завершення шаблону дій, щоби запустити їхнє кільце запуститься в порядку, потрібному гравцеві. Окрім цього учасникам потрібно збирати квітковий пилок та нектар, робити з них мед, продавати їх на медвежому ринку.

Прості казуальні стратегії

Захопливою грою для дорослих та дітей стане видання, в котрому потрібно скласти ковдру для кошеняти. Для цього використовуються яскраві клаптики. Коли ви складете потрібний візерунок ковдри, кішка займає своє місце на ковдрі. Такі ігри чудово розвивають дрібну моторику, розвивають просторове мислення та креативність, створюють чудовий настрій у всіх гравців.

Сімейні настільні ігри стратегії

Таємничі стратегічні фентезі

Чудовим варіантом для сімейного дозвілля є магічні фентезі ігри. Особливий попит мають видання про лісових духів, фей, чарівників.

Гравцям потрібно взяти на себе роль лісових духів, котрі хочуть стати наймогутнішими в усьому лісі. Допомагати їм в цьому будуть різноманітні лісові мешканці — будуть вирушати в похід, а потім ділитися досвідом та доходом.

Досить великий сегмент сімейних стратегій займають пригодницькі фентезі видання, в котрих необхідно завойовувати нові території або віднаходити таємничі скарби у джунглях. Більшість ігор поєднують декілька ігрових механік: створення колод, керування ресурсами чи розміщення міплів.

Сімейні стратегічні настільні ігри замовити онлайн ви завжди можете в магазині «Така Гра». Всі видання, представлені в каталозі, відрізняються високою якістю оформлення, яскравими ігровими елементами, цікавим та багатогранним сценарієм.

Вгору