Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Настільні ігри тематики Епідемії

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Захоплюючі настільні ігри про епідемії

Фільми, книги і, звичайно, всілякі ігри про кінець світу завжди викликали в нас непідробний інтерес. Цікаво приміряти на себе роль останнього того, хто вижив на Землі, змоделювати найбільш страшні сценарії, подивитися, як ви будете поводитися в подібній ситуації. Все це легко зробити, не виходячи з вітальні, якщо настільні ігри епідемії купити в Україні, які в широкому асортименті пропонує інтернет-магазин «Така Гра».

Основні відмінності настільних ігор про світові епідемії

Настільні ігри про епідемії, що залишають живих кілька відсотків населення Землі, мають попит із багатьох причин. По-перше, це можливість випробувати на собі відчуття того, хто вижив, якому необхідно знайти припаси, антидот, щоб врятувати свою сім'ю. Багато користувачів вибирають ігри про епідемії не тільки з цікавості, але і з практичних міркувань. Раптом на планеті справді настане епідемія, а ви матимете базові знання про те, як же діяти.

Настільні ігри тематики Епідемії

Другою причиною є різноманітність — настільні ігри про епідемії купити в Києві ви можете, вибравши із таких жанрів:

  • стратегії,
  • логічні
  • кооперативні.

Більшість ігор поєднують у собі риси одразу кілька жанрів. Наприклад, стратегія з елементами логічної гри, у якій потрібно шукати вирішення певних логічних завдань.

Настільні ігри за мотивами комп'ютерних ігрових всесвітів

Однією з найбільш популярних комп'ютерних ігор на тематику епідемій є Plague Inc. Любителі цієї стратегії в жанрі біологічного симулятора мають можливість пройти її і в настільному форматі. У цьому виданні учасники створюватимуть смертельну хворобу, розвиватимуть та розповсюджуватимуть її. Також до завдань учасників входить відстеження симптомів, контроль людства, щоб воно не встигло створити вакцину доти, доки вірус не вб'є майже всіх.

Гравці починають із нульового пацієнта, який запускає ланцюжок зараження. Далі потрібно розміщувати маркер у містах, заробляючи бали ДНК. Цікава особливість гри — не дозволити домінувати інфекціям ваших суперників.

На ігровому полі розташовано шість континентів, на кожному по кілька слотів під карти країн. На початку партії на полі викладаються слоти за кількістю гравців. Поширення хвороби починається з випадкової країни, кожен гравець має один маркер, а далі хвороба починає заповнювати своїми маркерами більше територій.

У ході гри учасники отримують бали за заражені країни, викладають нову країну з колоди на ігрове поле, еволюціонують хворобу, поширюють вірус у світі, з особливостями географічного розташування.

Важливим фактором, що впливає на перебіг гри, є клімат, що відрізняється у різних країнах. Клімат може бути помірним, холодним або спекотним, отже, хвороби, щоб перебувати в помірному кліматі, не потрібні додаткові атрибути. А ось у країнах з високою та низькою середніми температурами стануть у пригоді спеціальні навички.

До цієї популярної гри було випущено доповнення «Армагедон». У ньому містяться всі типи грибків та хвороб біологічної зброї, а також є новий ігровий механізм генетичної модифікації, нові бонуси за події та фінальні бали.

Настільні ігри про епідемії

Кому варто обрати настільні ігри про пандемію?

Такі ігрові видання будуть відмінним вибором людям, які хочуть приміряти на себе роль останніх, хто вижив на Землі. Якщо у вашому житті не вистачає гострих відчуттів, вам буде корисно зіграти кілька партій у настільну гру, головним персонажем якої є підступний вірус.

Такі ігри однозначно підходять всім шанувальникам стратегій, а також користувачам, які хочуть покращити своє стратегічне мислення.

Інтернет-магазин «Така Гра» допоможе настільні ігри про епідемії замовити онлайн, на подарунок для близького друга або для вашого особистого користування.

Вгору