Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Настільні ігри жанру Фермерство

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Причини настільні ігри про фермерство купити в Україні

Первісні люди добували собі їжу полюванням на великих тварин. Лише набагато пізніше, з розвитком цивілізації, люди навчилися обробляти землю, культивувати зернові, бобові культури, які колись були дикими. Фермерство та розвиток цивілізації є однією з найбільш затребуваних тематик у всесвіті настільних ігор. Чи хочете ви приміряти на себе роль селянина чи винороба, вам варто підібрати відповідну настільну гру в інтернет-магазині «Така Гра».

Настільні ігри жанру Фермерство

Особливості та причини популярності настільних ігор про фермерство

Більшість настільних ігор даного жанру вимагають від учасників всіх розумових здібностей. Адже землеробство, тваринництво є досить важкою працею. У реальному житті вам потрібно нагодувати тварин, подоїти та вигнати на випас корів, стежити за здоров'ям усієї живності. Також час потрібно приділяти висадці рослин у саду та городі, прополюванню бур'янів, внесенню добрив. До того ж добрий фермер, не тільки слідкує за своїм господарством, а й розширює його. У настільних іграх всі ці складності реалізовані по-різному, залежно від видавництва. У більшості видань на картках персонажів вказуються доступні ресурси, якими вам потрібно вміло розпорядитися.

В інтернет-магазині «Така Гра» ви можете настільні ігри фермерство купити, представлені в широкому асортименті. Зокрема, ви можете вибирати ігри серед такої тематики:

  • виноробство;
  • рибний промисел біля берегів Норвегії;
  • вирощування лісових культур;
  • керівництво племенем Майя;
  • культивування рослин у саду японського імператора.

Серед такого великого асортименту ви легко зможете знайти гідне видання для дітей та дорослих.

Ви давно мріяли спробувати себе у виноробстві? Тоді вибирайте ігрові видання, присвячені цій цікавій справі. На початку гри учасникам видаються планшети, картки дільниць, ресурсів. У ході ігрового процесу важливо раціонально розпоряджатися ресурсами, щоби зібрати цінний урожай.

Жанрова різноманітність ігор про фермерство

Якщо ви шукаєте медитативні ігри, які допоможуть розслабитися і налаштуватися на позитивний лад, вам сподобається видання про вирощування садів. Наприклад, гра, в якій учасники вирощують бамбук у садах японського імператора. У процесі гри вам потрібно буде вирощувати бамбук на нових ділянках, зволожувати їх, а також годувати постійно голодну панду. Ігровий процес регулюється чіткими правилами: виростити бамбук певної висоти та потрібної кількості. Кожне виконане завдання приносить учаснику певну кількість балів.

До медитативних настільних ігор можна віднести видання, де потрібно вирощувати дерева для могутнього лісу. У такій грі учасники повинні висівати насіння певного типу дерева, при цьому обов'язково слідкувати за циклом сонця та фотосинтезом. Карткові ігри подібного жанру чудово заспокоюють нервову систему, допомагають швидко покращити настрій.

Настільні ігри про Фермерство

Не тільки розвинути базові когнітивні навички, але й розширити кругозір допоможе гра, в якій вам належить керувати племенем Майя. Ігровий раунд відповідає одному році, протягом якого вам потрібно видобувати ресурси, поклоняючись богам, розвиваючи технології та споруджуючи храми. Основною валютою Майя є кукурудза, яку потрібно ефективно вирощувати, щоби платити працівникам.

Незалежно від жанру та тематики гри про фермерство, яку ви оберете, вам гарантовано гарний настрій та позитивні враження. Найкращі настільні ігри фермерство купити недорого допоможуть вам в інтернет-магазині «Така Гра». Тут представлені ігрові видання від найкращих ігрових будинків України та Європи.

Вгору