Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Настільні ігри тематики Античність

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Найкращі настільні ігри про античні часи

Давні легенди та міфи відкривають величезні простори для написання, книг, створення фільмів та ігор. Античні часи, які ознаменувалися для людства розквітом різних сфер науки та мистецтва, знайшли широке відбиття у настільних іграх. Насичені стародавні часи відкривають перед творцями настільних ігор безліч варіантів для втілення незвичайних сценаріїв, у різних жанрах та категоріях. Якщо вас здавна приваблювали античні міфи, ви просто хочете поринути в іншу ігрову реальність, тоді вам точно варто настільні ігри античність купити в Україні. Інтернет-магазин «Така Гра» пропонує широкий асортимент ігрових видань цієї категорії.

Жанрова різноманітність ігор про античність

Настільні ігри тематики античність умовно можна розділити на великі групи: присвячені певному історичному відрізку часу і вигаданим подіям, персонажам.

Настільні ігри тематики Античність

Що ж до жанрів, найбільш затребуваними у цій групі залишаються:

  • стратегія,
  • військові,
  • економічні,
  • логічні.

Більшість ігрових видань поєднують у собі риси кількох жанрів, наприклад, стратегії часто вміщують у собі елементи військових чи економічних ігор. Великою різноманітністю представлені механіки гри. Наприклад, в іграх про античні руїни в древніх джунглях поєднуються механіка колодобудування, розміщення юнітів та управління ресурсами. Така різноманітність робить гру більш цікавою та захоплюючою. Ці дії комбінуються між собою, щоб учасники отримували якнайбільше переможних балів.

Гравці впливають на те, яким шляхом розвиватиметься ігровий сценарій. Варіабельність ігрових сценаріїв дозволяє випробувати в одній грі кілька стратегій. Кожна ігрова партія зовсім не схожа на попередню, оскільки ігровий набір включає багато артефактів, робочих фігурок, спорядження.

Настільні ігри античність купити в Києві слід гравцям, які:

  • люблять давню історію, культуру цивілізацій;
  • обирають ігри, у яких потрібно виявляти стратегічне мислення;
  • прагнуть урізноманітнити дозвілля, проводити час весело, з користю.

Настільні ігри будуть гарним подарунком для підлітка, оскільки такі ігрові видання відмінно розвивають базові когнітивні навички. По-перше, настільні ігри тематики античності пробуджують у дитини інтерес до давньої історії, міфології. Стратегії з елементами логічних ігор тренують стратегічне та логічне мислення, які стануть у пригоді у різних життєвих сферах.

Яскрава, барвиста настільна гра, про античний історичний період або фентезі у світі, стане центральним елементом дня народження дитини середньої або старшої школи.

Стародавня культура Ацтеків

Популярністю користуються настільні ігри, присвячені давній цивілізації Ацтек. Основні причини популярності таких видань: величезна кількість ігрових комбінацій, що гарантує унікальність кожної партії.

Поєднання жанрів військової стратегії, пригод, фентезі та містобудівної гри робить такі видання справді унікальними, відкриває перед гравцями безліч можливостей.

Настільні ігри про античність

Дослідження античних цивілізацій

Кожному з нас було цікаво, як жили люди в давню епоху, коли створювалося сім чудес світу. Ближче познайомитись із цією епохою допоможуть ігри, в яких поєднуються військові стратегії, логічні та історичні ігри. У результаті ігрового процесу учасникам необхідно поступово розвивати напрями: економіка, містобудування, теологія, стратегія, право.

На початку гри учасникам видається завдання на будівництво чудес світу, але всі гравці повинні будуть змагатися між собою, щоб їм вистачило ресурсів. Карти можна вибирати із загального пулу, але кожна епоха представлена у вигляді окремого дерева. Перемога у кожному раунді наближає гравця на один крок до перемоги у всій партії.

Інтернет-магазин «Така Гра» допоможе настільні ігри про античність замовити онлайн. Великий вибір видань дозволить знайти ідеальне видання будь-якої компанії.

Вгору