Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Настільні ігри на кубиках

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Відмінності настільних ігор на кубиках

Настільні ігри відомі людству дуже давно — у них грали у Стародавньому Єгипті та Греції. Ваші тата та мами напевно пам'ятають ігри, які друкували в журналах. У них ігрове поле розміщували на розвороті, фішки та гральні кубики потрібно було вирізати та склеїти по граням. На щастя сучасна ігрова індустрія зробила крок далеко вперед і настільні ігри виробляються з якісними кубиками, як правило з дерева. Якщо ви любите проводити з друзями весело та з користю, тоді вам варто настільні ігри на кубиках купити в Україні. Такі ігрові видання у широкому асортименті представлені у магазині «Така Гра». Тут ви знайдете найкращі настільні ігри європейських та вітчизняних ігрових будинків.

Настільні ігри на кубиках

Чому потрібні настільні ігри з кубиками?

Одна з причин популярності настільних ігор із кубиками — ефект спонтанності. У звичайних карткових іграх учасникам легко прорахувати кілька ходів вперед. В іграх з кубиками в ігровий процес вривається елемент несподіванки, оскільки ви ніколи не знаєте, скільки випаде на межі, тому прораховувати ходи наперед складніше. Саме тому ігри з кубиками мають попит у людей, які люблять відчувати свою удачу.

Менш очевидна причина популярності — розвиток дрібної моторики. Коли гравці взаємодіють з кубиками та фішками, які потрібно пересувати ігровим полем, то активно тренують пальці, пензель. Дрібна моторика тісно пов'язана з областю промови в мозку, тому ігри з кубиками відмінно підходять дітям, які мають труднощі з промовою.

Переваги настільних ігор із кубиками

Розглянемо основні причини настільні ігри на кубиках у Києві:

  • розвиток творчого мислення;
  • прокачування стратегічного мислення;
  • покращення соціальних навичок;
  • розвиток вміння швидко реагувати у складних ситуаціях.

У будь-якій настільній грі винахідливість, уміння мислити нестандартно наближає перемогу. Незважаючи на те, що у кожній грі є свої правила та сценарій, у кожного гравця залишається свобода дій.

У більшості настільних ігор потрібно розповідати історії, вигадувати риси ігрового світу та вашого персонажа. Коли ми розповідаємо історію, вигадану на ходу, у мозку активізуються області, відповідальні за обробку причинно-наслідкових зв'язків.

Щоб виграти в настільній грі, потрібно прораховувати кілька ходів наперед, тому важливо мати розвинене стратегічне мислення. Якщо вам чи вашій дитині складно дається стратегічне планування,

Настільні ігри є чудовим інструментом для прокачування соціальних навичок. Особливо корисним цей інструмент є у невеликих робітничих колективах. Настільні ігри будуть корисні для колективу спрацьованого або недавно створеного. У першому випадку ви ще більше покращите командний дух, а в другому допоможете співробітникам краще познайомитися один з одним.

Настільні ігри з кубиками

З цієї ж причини варто вибрати настільну гру для компанії, де є нові люди. Щоб вони не відчували себе ніяково чи дискомфортно, можна зіграти кілька партій у настільну гру з кубиками.

Не менш корисні настілки для дітей та підлітків, яким поки важко даються нові знайомства. Якщо ви плануєте день народження або інше дитяче свято, просто підберіть потрібну настільну гру з кубиками. Настілки такого формату, в яких потрібно кидати кістки та рухати фішки, завжди подобаються дітям.

Ось ви вже на півдорозі до перемоги, але неправильне число, що випало на гранях кубика, руйнує всі ваші плани. Що ви робитимете в цьому випадку? Саме тому настільні ігри, у яких кубик виступає елементом фатуму, допомагають навчитися швидко розв'язувати проблеми.

В інтернет-магазині «Така Гра» можна настільні ігри на кубиках замовити онлайн з доставкою по Україні. Консультанти магазину допоможуть визначитися з найкращим ігровим виданням.

Вгору