Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Карткові настільні ігри

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Основні причини карткові настільні ігри купити в Україні

У кожній настільній грі є елементи, з якими взаємодіє кожен учасник — фігурки, фішки, кістки та карти. Ігри з барвистими картами представлені в найбільш затребуваній категорії. Залежно від жанру та тематики гри на картах можуть вказуватися характеристики ігрового персонажа, кількість ресурсів, слова та підказки. Великий асортимент карткових ігор пропонує до вашої уваги інтернет-магазин «Така Гра».

Переваги карткових настільних ігор

У порівнянні з іншими ігровими елементами, з картками набагато простіше взаємодіяти за рахунок їх великих розмірів. Всі ігрові видання, представлені в інтернет-магазині «Така Гра», відрізняються високою якістю виготовлення ігрових полів, карток — вони виготовлені із щільного картону, що ламінує. Навіть якщо ви гратимете часто, картки довгий час не втратить привабливість зовнішнього вигляду.

Карткові настільні ігри

Карткові ігри представлені в широкому асортименті тематик та жанрів. Ви можете обрати економічні, стратегічні, військові, логічні, творчі, економічні ігри.

Основною причиною популярності карткових настільних ігор є гарний настрій, стимулювання вироблення гормонів радості та щастя. Достатньо регулярно збиратися компанією друзів, щоб провести кілька годин за настільною грою, щоб забезпечити себе чудовим настроєм.

Настільні карткові ігри є чудовим інструментом, щоб познайомити та згуртувати між собою людей у компанії, які не знають один одного. У ході легкого та невимушеного ігрового процесу люди стають більш відкритими, їм простіше спілкуватися, ділитися своїми інтересами.

Також у ході ігрового процесу тренуються такі навички:

  • логічне та стратегічне мислення — ви вчитеся швидше вловлювати зв'язки між причиною та наслідком, приймати важливі рішення;
  • концентрація уваги;
  • пам'ять — вже за кілька місяців ви помітите, що запам'ятовувати інформацію стало набагато простіше та легше;
  • розширення кругозору та збільшення словникового запасу.

Будь-яка настільна карткова гра покращує комунікаційні навички, що особливо корисно людям сором'язливим. Тому карткові настільні ігри купити у Києві буде чудовим рішенням для корпоративного використання. Можна регулярно влаштовувати ігрові баталії всередині невеликого відділу, щоб стимулювати формування дружніх, неформальних відносин.

Цікаві та пізнавальні карткові ігри будуть гарним придбанням і для сімейного дозвілля. Декілька вечорів на місяць можна виділити для настільної гри, завдяки якій ви зможете зміцнити стосунки між членами сім'ї.

Найпопулярніші жанри карткових ігор

У магазині «Така Гра» ви можете вибрати потрібні карткові ігри таких жанрів:

  • творчі на логіку,
  • гумористичні,
  • детективні,
  • економічні.

У жанрі логічних карткових ігор затребувані видання, в яких потрібно вгадувати закодовані слова. І тому учасники поділяються на дві команди, використовують картки та інші ігрові елементи, щоб розшифрувати загадані слова. Такі ігри відмінно тренують логічне мислення, кмітливість.

Карткові ігри

Серед гумористичних ігор затребувані видання у яких ведучий зачитує питання, а решта учасників — найсмішніші варіанти відповідей. Переможцем стає учасник, відповідь якого найбільше сподобалася ведучому.

Детективні карткові ігри представлені тематичним розмаїттям. Ви можете вибрати гру, в якій слід приміряти на себе роль журналістів. Також учасники гри можуть виступати у ролі працівників хімічного заводу, на якому сталася катастрофа.

Вибирайте карткові настільні ігри недорого в магазині «Така Гра», насолоджуйтесь яскравим ігровим процесом та отримуйте заряд хороших емоцій.

Вгору