Кількість
|
Вартість
|
||
|
Чому варто настільні ігри для одного купити в Україні
Всі ми любимо проводити час у галасливій компанії, з друзями чи родичами. Але зустрічатися часто не завжди є можливість, до того ж не всі люблять ходити в гості або приймати друзів у себе. Якщо ви ставитеся до таких людей, яким частіше потрібно бувати в тиші, вам сподобаються настільні ігри соло. Великий асортимент соло настільних ігор пропонує магазин «Така Гра».
У чому відмінні риси настільних ігор на одного?
Головна перевага настільних ігор соло — можливість грати в них як одному, так і компанією. У більшості ігор вказано кількість гравців від одного до чотирьох. Це дуже зручно, адже не завжди є можливість покликати друзів та зіграти разом. Якщо ж не хочеться втрачати ігрові навички, ви будь-якої миті можете відкрити гру та зіграти кілька партій.
Коли хочеться відволіктися від побутових проблем, складнощів на роботі, немає нічого кращого, ніж дістати улюблену настільну гру, пройти кілька ігрових партій. У вихідний день, коли ви збираєтеся з друзями, настільна гра внесе елемент різноманітності у відпочинок.
Настільні ігри для одного представлені величезною різноманітністю:
- фентезі світи;
- розвиток цивілізації;
- розвиток фермерського господарства;
- військові стратегії;
- постапокаліпсис.
Настільні ігри є чудовим варіантом розваг для дітей. По-перше, малюки швидко захоплюються подібними іграми, в яких потрібно чітко дотримуватися правил, але є простір для уяви. По-друге, настільні ігри допомагають прокачати базові навички. Зокрема, настільні ігри на одного для дітей та підлітків забезпечують:
- поповнення словникового запасу;
- розвиток логічного та стратегічного мислення;
- розширення кругозору;
- розвиток творчого мислення;
- розвиток нових нейронних зв'язків
Більшість таких ігор мають довгий та цікавий сюжет, відрізняються барвистими ігровими декораціями. Незалежно від жанрової специфіки чи тематики, настільна активно розвиває творче мислення, навичка, корисна у будь-якому віці.
Багато ігор, представлені у цій категорії, належать до жанру стратегії. Тобто дорослим та дітям доведеться активно задіяти логічне мислення, вибудовувати стратегії на наступні ходи. Спочатку дітям такі ігри можуть здаватися складнішими, але під чуйним керівництвом батьків або старших братів, сестер, вони ставатимуть спритнішими гравцями. Мінімальний вік для знайомства зі світом настільних ігор — вісім років.
Настільні ігри допомагають розвивати навички спілкування, що є особливо актуальним для підлітків. Спочатку дитина може грати сама, щоб добре зрозуміти правила та засвоїти механіку гри. Пізніше ви можете звати в гості друзів з дітьми, щоб ваша дитина вчилася взаємодіяти зі своїми однолітками. Завдання батьків у ігровому процесі – показати дитині базові правила, допомогти зрозуміти механіку гри. Надалі підліток зможе сам керувати своїми друзями, виступати ведучим настільної гри.
Кому підходять соло настільні ігри?
Такі ігрові видання можна назвати універсальними. Ви можете подарувати їх батькам, другові, купити у свою сім'ю і точно залишитеся у виграші. Просто виберіть відповідний жанр, тематику та рівень складності. Якщо ви ніколи не грали в настілки, магазин має великий вибір видань для новачків. Також легко ви підберете захоплюючу настільну гру для дитини.
Купівля настільної гри — це вигідна інвестиція у гарний настрій та зміцнення стосунків у сім'ї. Тому не відкладайте рішення замовити настільні ігри для одного з доставкою в Україні, в магазині «Така Гра». Популярні та рідкісні видання чекають на вас, щоб скрасити дозвілля та покращити настрій!