Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні настільні ігри для підлітків

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Чому варто обрати для підлітка стратегічну настільну гру?

Серед усього строкатого розмаїття настільних ігор стратегії займають третину. Причина такої популярності пояснюється легко — стратегії відрізняються яскравим ігровим сценарієм, в якому поєднується декілька сюжетних ліній. Також для стратегій характерна велика кількість персонажів, тому гравцям завжди легко вибрати, кого відігравати в цей раз. Стратегічні ігри для підлітків є чудовою альтернативою комп'ютерним іграм та гаджетам. Якщо ви давно шукаєте варіанти, як збагатити дозвілля дитини, в магазині «Така Гра» можете стратегічні настільні ігри для підлітків купити в Україні. Вашій увазі представлено широкий вибір піджанрів та стилів.

Стратегічні настільні ігри для підлітків

Ключові відмінності стратегічних настільних ігор

Головна відмінність цих ігор криється в самій назві «стратегія» — «мистецтво полководця». Перші настільні ігри стратегії були військового спрямування, пізніше вони стали видозмінюватися, розростатися новими гілками жанрів. Проте основна відмінність лишилась незмінною — для успішного проходження необхідно активно задіяти стратегічне мислення.

Щоби набрати переможні бали в стратегічній грі потрібно декілька факторів:

  • ретельно стежити за ходами партнерів чи суперників;
  • аналізувати свої карти та ресурси;
  • прорахувати наслідки своїх майбутніх ходів.

Тільки після цих кроків можна робити наступний хід. Стратегічні настільні ігри чудово тренують причинно-наслідкове мислення, тому дуже актуальні для підлітків.

На противагу комп'ютерним іграм, де всі локації за користувача уже намалював дизайнер, в настільних іграх потрібно детально уявляти уявний світ, риси свого персонажа. Тому, регулярні вправляння в настільних іграх допомагають натренувати креативне мислення, розвинути фантазію.

В кожній стратегічній грі перед гравцями відкривається практично безмежна кількість варіантів ігрового сценарію. Хід гри та її фінал залежить від багатьох чинників: обрані персонажі, хід кожного з учасників, обрані карти.

Більшість стратегій дають можливість обрати сторону — добра чи зла, тож в учасників є чудова можливість спробувати себе в різних іпостасях. До речі, цей фактор також досить сильно впливає на подальший перебіг ігрового процесу.

Окрім того, правильно обрана стратегічна гра допоможе провести час батькам та підліткам разом, зміцнити стосунки.

Популярні сюжети стратегічних ігор для підлітків

Молодь та підлітки надзвичайно цікавляться вигаданим світом коміксів, тому й настільна гра про місто Аркхем буде дуже доречною.

В такій грі учасників чекає чотири сценарії, де очікують чудовиська: Азатот, Шуб-Ніггурат, Ктулху, Гастур. Протягом всієї гри учасники будуть переміщатися містом, битися з чудовиськами та збирати докази злочинів.

Досить цікаві кооперативні ігри, в котрих потрібно боротися зі злим вченим, що вчергове створив новий винахід. В одній із таких стратегічних ігор гравцям потрібно буде змагатися з клонами злого вченого, котрі знаходяться в різних часових проміжках. Щоби здобути перемогу у грі, учасникам потрібно буде виробити спільну стратегію та використати картки для благої мети.

Настільні ігри для підлітків стратегії

Дуже приваблюють дорослих та підлітків ігри, присвячені античній Греції. В таких настільних іграх зображені ключові міста Греції, котрі змагаться між собою за найбільший контроль. Головна мета гри — стати видатним символом Греції. Щоби досягти мети, гравці мають виконати комбінацію з публічних та таємних цілей.

Якщо ви хочете грати в сучасні та реалістичніші ігри, тоді варто обрати ігрове видання, присвячене ЗСУ.

Тут можна відчути себе хоробрим воїном чи волонтером, котрий в тилу допомагає налагодити постачання. У грі є два режими — соло та для двох учасників. Основна задача — боротися за міста України, ключові точки, а за це отримувати переможні бали.

Обрати стратегічні настільні ігри для підлітків вам допоможуть працівники магазину «Така Гра».

Вгору