Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Творчі настільні ігри

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Великий вибір творчих настільних ігор

Відволіктися від робочих буднів, покращити настрій допомагають настільні ігри — вони переживають зростання популярності в останні роки. Правильно підібрана творча гра допоможе не просто з користю провести час, а й покращити свої творчі здібності. Тому, якщо ви часто збираєтеся з друзями, хочете урізноманітнити свій вечір, достатньо творчі ігри купити в Україні. Великий вибір таких видань представлений в інтернет-магазині "Така Гра". Головною перевагою продукції, яка є в каталозі, є ексклюзивність. Новинки ігрових будинків зарубіжних країн з'являються у магазині першими.

Творчі настільні ігри

Головна відмінність творчих настільних ігор

Звичайно, головна особливість настільних ігор цієї групи — розвиток креативного мислення. Для розвитку цієї цінної когнітивної навички використовуються різні методи:

  • вгадування слів та асоціацій;
  • складання окремих карток у складний візерунок;
  • подорожі у фентезі світи;
  • будівництво шосе та залізниць;
  • викладання чарівних мандал.

Підбирати ігри потрібно уважно, орієнтуючись такі критерії: віковий критерій, тривалість ігрових партій, тематика. Якщо ви купуєте настільну гру вперше, вибирайте видання з короткими ігровими партіями. Ігри для новачків відрізняються простим сценарієм та сюжетом, тому вам буде легко зорієнтуватися та розібратися у правилах.

Якщо ви не знаєте, які краще творчі настільні ігри купити в Києві, консультанти магазину "Така Гра" обов'язково допоможуть вам і підкажуть.

Позитивні ефекти творчих настільних ігор для дітей та дорослих

Головна причина вибрати креативні настільні ігри — можливість провести вільний час весело та з користю. Незалежно від того, чи ви любите настільні ігри або раніше ніколи не грали, просто спробуйте одне з ігрових видань, представлених у цій категорії.

Будь-яка з настілок, які ви можете обрати у магазині "Така Гра", допомагає розвинути творче мислення, креатив – ці навички корисні у будь-якій сфері нашого життя. Здатність творити важлива як дітям у шкільництві, що вони створюють вироби. Вміння дивитися на будь-яке завдання під творчим кутом допомагає нам знаходити правильні рішення.

Окрім розвитку креативного мислення, творчі ігри допомагають покращити логічне мислення. Це особливо корисно дітям, які вчаться розуміти зв'язок між причиною та наслідком. Також настілки розвивають стратегічне мислення — учасники гри навчаються прораховувати свої дії на кілька ходів уперед.

У будь-якій настільній грі багато дрібних деталей — фішок, жетонів, карток. Взаємодія з ними дуже корисна для розвитку дрібної моторики та мовленнєвих навичок у маленьких дітей. Також настільні ігри допомагають розширити світогляд і збільшити словниковий запас у старших дітей.

Творча настільна гра

Вибрати цікаву настільну гру буде чудовою ідеєю для незнайомої компанії. В ігровому процесі люди розслабляються, у неформальній обстановці набагато простіше знайомитись та зав'язувати розмову. До того ж під час гри легко знайти спільні інтереси між учасниками, завести корисні знайомства.

Вибрати креативну настільну гру буде гарною ідеєю для працівників відділу чи невеликої компанії. Раз на тиждень можна закінчувати роботу трохи раніше, щоб провести час із користю, розвинути креативне мислення та зміцнити командний дух.

В інтернет-магазині "Така Гра" ви зможете знайти творчі настільні ігри ексклюзивні та давно відомі. Порівнюйте різні видання, вибирайте те, що більше до вподоби вам чи підходить інтересам ваших друзів.

Вгору