Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні настільні ігри для компаній

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Пориньте в насичений та захопливий світ стратегічних настільних ігор

Настільні стратегічні ігри мають чимало прихильників по всьому світу, адже цей вид ігрової діяльності дозволяє не просто весело провести час. В ході ігрового процесу ми активно розвиваємо базові когнітивні навички, покращуємо пам'ять, концентрацію уваги, мислення. Втім, про такі моменти ми рідко задумуємося, коли обираємо для себе захопливе ігрове видання. В магазині «Така Гра» ви легко зможете настільні ігри стратегічні для компанії купити в Україні. Серед розмаїття асортименту просто обрати настільну гру, котра припаде до душі підліткам, молоді, батькам.

Стратегічні настільні ігри для компаній

Чому варто обрати саме стратегію для компанії?

Важлива перевага цих ігрових видань — можливість грати будь-якою кількістю гравців. Більшість настільних ігор цієї категорії дозволяють грати кількістю від 2 до 8 гравців. Це не прив’язує вас до точної кількості учасників, тож такі ігри можуть обирати сімейні пари та молоді люди, котрі багато часу проводять у дружніх компаніях.

Настільні стратегічні ігри для компанії — чудова розминка для розуму, ерудиції, та насамперед для стратегічного мислення. Для перемоги у такій грі недостатньо везіння чи спритності. Щоби здобути більше переможних балів, потрібно чітко прораховувати кожен свій хід, адже він матиме вплив на подальший перебіг подій. Залежно від жанру гри, учасникам потрібно накопичувати та раціонально розподіляти ресурси, розвивати армію, навички свого персонажа.

Щоби досягти перемоги в стратегії, потрібно пройти три етапи:

  • Аналіз — оглянути розстановку персонажів на ігровому полі, загальну ігрову ситуацію.
  • Оцінка — дати об'єктивну оцінку згідно попередньо проведеного аналізу, підбити проміжні підсумки.
  • Дія – виконати зважену дію, наприклад, повести персонажа в бій, придбати нове обладнання для свого поселення.

Стратегічні ігри для компанії поєднують в собі риси декількох жанрів, що й робить їх такими привабливими. В одному ігровому виданні можуть сполучатися риси економічної, військової стратегії з елементами логічної гри. Також гра може поєднувати декілька ігрових механік, наприклад, містобудування та завоювання нових територій.

В магазині «Така Гра» ви можете настільні ігри стратегічні для компанії купити в Києві, обравши видання, котре припаде до душі гравцям будь-яких інтересів. Кожна гра відрізняється деталізованою промальовкою ігрового поля, в комплекті ви обовязково знайдете яскраві ігрові елементи (фігурки персонажів, кості, кубики, жетони, фішки). Таке ігрове наповнення допоможе краще уявити собі ігровий світ та характерні риси свого персонажа.

Настільні ігри стратегії для компаній

Цікаві жанри та ігрові механіки стратегій для компанії

Ви можете спробувати для себе цікаву та захопливу містобудівну гру, в якій ви зможете спробувати себе в різних ролях протягом однієї ігрової партії. Кожна ігрова партія буде унікальною, несхожою на попередню, комбінація вмінь та навичок персонажів забезпечують варіативність ігрового сценарію. В ході ігрової партії ви зможете добувати золото, будувати будівлі, розвиваючи своє королівство.

Цікаві ігрові видання очікують всіх любителів древніх грецьких міфів. У такому ігровому виданні ви зможете зануритися у стародавні часи становлення Стародавньої Греції.

Щоби досягти перемоги у такій грі, учасникам потрібно буде виконати комбінацію з декількох цілей, таємних та публічних. В ході гри ви зможете вияснити, яке з грецьких міст буде панувати. Також у гравців є можливість обирати переможну стратегію – миролюбну філософію чи загарбницьку політику. Красиво оформлене, цікаве ігрове поле, оригінальні фігурки допомагають повністю зануритися в ігровий процес.

Цікаві, розмаїті та захопливі настільні ігри стратегії для компаній дозволять весело провести час у будь-яких умовах — удома чи на відпочинку. Команда магазину «Така Гра» допоможе підібрати ігрове видання, котре точно сподобається всій вашій компанії.

Вгору