Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні настільні ігри українською мовою

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Відточуємо стратегічне мислення разом із настільними іграми

Серед строкатого розмаїття настільних ігор найпопулярнішим жанром вважається саме стратегія — кожна третя гра належить до цієї категорії. Така затребуваність стратегій легко пояснюється розгалуженою системою персонажів, практично необмеженою варіативністю ігрових сценаріїв. Окрім того, стратегії поділяються на піджанри: економічні, логічні, історичні, військові, тож ви зможете досить легко обрати потрібне ігрове видання для гравців різних інтересів.

Стратегічні настільні ігри українською мовою

Популярність стратегій українською мовою

Останні декілька років особливий попит, серед наших співвітчизників та іноземців, мають настільні ігри українською мовою. Якщо ви хочете покращити знання української мови, підтримати вітчизняні видавництва, доцільно стратегічні настільні ігри українською купити в Україні. В інтернет-магазині «Така Гра» ви зможете обрати ігри не лише вітчизняних, але й європейських видавництв, у перекладі на українську.

Чим саме відрізняються стратегічні настільні ігри?

Перші стратегічні ігри були присвячені військовій справі, адже саме слово «стратегія» з грецької мови перекладається як «мистецтво полководця». Трішки згодом, почали з’являтися стратегії, в яких військовий елемент був супутнім або й зовсім відсутнім. Так поступово зявилися логічні, економічні ігри. Характерною рисою, котра об'єднувала їх, була необхідність чіткого планування стратегії для кожного гравця.

Щоби здобути перемогу в стратегії, не можна покладатися лише на удачу чи спритність. Потрібно максимально використовувати своє логічне та стратегічне мислення. Алгоритм гри в стратегії такий:

  • оцінити свої наявні ресурси та сильні риси персонажа (поселення);
  • взяти до уваги ресурси та дії суперників;
  • зважити ситуацію на ігровому полі (розміщення сил противника чи партнерів по грі);
  • оцінити ризики свого ходу на подальший перебіг ігрового процесу;
  • зробити хід.

Стратегічні ігри відрізняються ретельно промальованими ігровими елементами – картками, фішками, фігурками, жетонами та власне ігровим полем. Така увага до деталей дозволяє краще зрозуміти особливості ігрового світу, покращити креативне мислення та фантазію.

Більшість стратегічних ігор відрізняються тривалими партіями, адже кожна партія налічує декілька раундів. Тож якщо ви хочете стратегічні настільні ігри українською купити в Києві, розраховуйте провести декілька вечорів, повністю занурившись в ігровий процес.

Якому жанру віддати перевагу?

Серед стратегічних настільних ігор українською мовою представлені різноманітні ігрові видання на будь-який смак. Великий попит мають настільні ігри, присвячені фентезі світам, в котрих учасники можуть приміряти на себе ролі відьми, шпигуна, злодія, алхіміка, архітектора, купчині та інших цікавих особистостей.

Важливою відмінністю подібної гри є можливість спробувати себе у декількох ролях протягом гри, адже ролі змінюються кожного раунду. У кожного персонажа є комбінація вмінь, котрі дають можливість проходити нову партію по-новому. Учасники можуть видобувати золото, а згодом будувати нові будівлі.

Стратегії українською мовою

Давно хотіли спробувати себе в ролі таємного агента? Це ви можете зробити в настільній кооперативній грі. Протягом гри учасникам потрібно буде боротися з клонами зловісного доктора, щоби врешті побороти його. Для цього потрібно буде побудувати вірну стратегію та правильно використати свої картки.

Якщо вам більше по душі настільні гри в дусі сучасності, тоді ви можете спробувати зіграти за ЗСУ в однойменній грі. тут ви можете обрати режим соло чи для двох гравців, в яких можна боротися за звільнення міст України,

В кожен хід гравцю потрібно відреагувати на три картки — погрози окупантів. Також в грі є картки, котрі допомагають купувати нові картки з ринку і надавати бойову підтримку юнітам.

Магазин «Така Гра» допоможе обрати стратегію українською мовою для друзів чи сімейного дозвілля.

Вгору