Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні колодобудівні настільні ігри

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Особливості колодобудівних настільних ігор

Настільні ігри представляються чудовим варіантом проведення дозвілля, як до сімейного кругу, так і для дружньої компанії. Одними з цікавих та захопливих настільних ігор вважаються колодобудівні. Побудова колод вважається однією з найпопулярніших ігрових механік в карткових настільних іграх. Такі ігри поєднують риси логічних, економічних та стратегічних ігор.

Якщо вам потрібно обрати цікаве заняття для кількох друзів чи великої компанії, доцільно стратегічні колодобудівні настільні ігри купити в Україні. Широкий асортимент таких видань пропонує інтернет-магазин «Така Гра».

Стратегічні колодобудівні настільні ігри

Особливості ігор з механікою будування колоди

В ході ігрового процесу гравці збирають свою колоду, щоби покращити властивості своїх юнітів, команди. Тож в таких іграх значення має не лише стратегія, але й елемент везіння, адже гравці не можуть знати, яку саме карту вони витягнуть наступною.

Сформовану колоду учасники використовують, щоби покращити своє становище в ході гри.

Колодобудівні настільні ігри мають такі позитивні моменти:

  • розвиток основних когнітивних навичок — пам'ять, увага, логічне та стратегічне мислення;
  • покращення креативного мислення та фантазії, адже кожному учаснику потрібно ретельно уявити собі ігровий світ;
  • розвиток просторового мислення.

Як відбувається ігровий процес у колодобудівних іграх? Усі гравці на початку гри отримують однакові карти, а наприкінці формують унікальну колоду карт. Це досить проста механіка, проте вона дає багато можливостей та варіацій для ігрових сценаріїв.

Особливості жанрового розмаїття ігор з механікою колодобудування

Найпопулярнішими іграми в цій категорії вважаються видання, присвячені світу фентезі. Зокрема учасники можуть приміряти на себе роль торгівців світу фентезі, котрі змагаються за звання найкращого купця. Кожен учасник, щоби досягти мети, використовує найкращі вміння, майстерність продажів, а також різноманітні хитрощі.

Цікавою особливістю ігрового сюжету є період – гравцям потрібно буде зануритися в еру відкриттів та винаходів, які дадуть поштовх технологічному процесу.

Полиці купців рясніють цінними товарами, котрі допомагають покупцям створювати цікаві винаходи. Паралельно торгівлі, учасникам потрібно вступити до місцевої гільдії, котра дає дозвіл на відкриття точки на центральній площі.

Щоби отримати право ввійти в місцеву гільдію, потрібно перемогти у змаганні.

Основне завдання гравців — збирання вдалих комбінацій з шести колод карт, кожна з яких має унікальні властивості, котрі дають певні переваги у подальшій грі.

Однак не все так просто — в кожної карти є й недоліки, тому, щоби отримати вдалі комбінації, потрібно вибудувати стратегію.

Кожен гравець отримує десять карт, котрі бере випадково з кожної колоди – з них формується власна колода. У свій хід гравець може взяти нову карту, скинувши перед цим старі. Далі потрібно розіграти карту та використати її ефект.

Перемагає у грі учасник, котрий найбільш вдало сформує свій прилавок. Кількість карт залежить від кількості гравців, окрім того, карти випадають у випадковій послідовності. Саме тому кожна ігрова партія буде не схожою на попередню.

Колодобудівні настільні стратегії

Якщо світ торгівлі вас не приваблює, можете спробувати себе в ролі шукачів пригод у таємничих підземеллях. У такій грі учасники зможуть перенестися у віртуальний фентезі світ, де потрібно буде винести скарби з печери дракона, не розбудивши його. Ця гра буде цікавою як для друзів, так і для сімейного кола.

На початку гри кожен гравець отримує стандартну кількість колод, котрі в процесі гру будуть формуватися в нову колоду. На своїй стороні ігрового поля розкладаються жетони артефактів, далі — жетони секретів.

На шкалу люті виставляється фішка дракона, після цього колода підземелля перемішується, гравці тасують свої особисті колоди, добираючи ще п'ять карток. Як бачимо, у формуванні колоди важливий не лише прорахунок, але й випадковість, проте від гравця залежить — як саме розпорядитися обраними картами.

Працівники магазину «Така Гра» допоможуть обрати для вас цікаву колодобудівну настільну гру.

Вгору