Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні настільні ігри Українською

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Захоплюючі та розвиваючі стратегічні ігри українською мовою

Серед усього розмаїття настільних ігор особливий попит мають стратегічні. Популярність цьому жанру принесли декілька рис, серед них — варіативність ігрового сценарію, цікаві персонажі, оригінальна ігрова механіка. В інтернет-магазині «Така Гра» у вас є чудова можливість стратегічні настільні ігри українською купити в Україні. В каталозі представлені найкращі ігрові видання українських видавництв, а також локалізації європейських хітів.

Переваги настільних стратегічних ігор

Стратегічна настільна гра українською мовою буде гарним подарунком для людини, котра переходить на державну. Якщо ви хочете підтримати свого гарного друга чи знайомого, сміливо купуйте настільну гру українською.

Стратегічні настільні ігри українською мовою

Саме слово «стратегія» має грецьке походження і перекладається як «мистецтво полководця». Перші стратегії були військовими, але згодом видавництва розширили список жанрів, додавши туди:

  • логічні,
  • історичні,
  • квести,
  • творчі,
  • економічні.

В широкому значенні стратегічні настільні ігри — це видання, в яких потрібно планувати кожен свій крок. Саме тому в стратегіях активно тренується стратегічне мислення, активно формуються причинно-наслідкові зв’язки. Учасникам потрібно не тільки планувати свої кроки, але й стежити за діями інших гравців, щоби враховувати їхні кроки.

Основна причина стратегічні настільні ігри українською купити в Києві — покращення настрою. Адже під час ігрового процесу ми забуваємо про проблеми, переносимося у віртуальний світ, де потрібно зосередитися тільки на ігрових завданнях. Під час гри в організмі виробляються гормони радості, тому ми відчуваємо піднесення та легку ейфорію.

Серед інших переваг стратегічних настільних ігор варто назвати:

  • розвиток вміння швидко реагувати на критичні ситуації, котрий точно знадобиться і в реальному житті;
  • розвиток стратегічного та логічного мислення;
  • краще розуміння причинно-наслідкових зав’язків;
  • економічні стратегії дають краще розуміння базових законів ринку;
  • розвиток терпіння та уважності, адже вони потрібні, щоби здобути перемогу в стратегії.

Різновиди настільних стратегічних ігор українською

Найбільш поширеними та популярними є воєнні стратегії — в них гравцям пропонується обирати тактику ведення гри для досягнення перемоги. Велике розмаїття воєнних стратегій дозволяє підібрати видання на ваш смак: присвячене реальним історичним подіям чи створене в дусі фентезі.

Економічні настільні ігри дозволяють гравцям краще зрозуміти базові закони ринку, взаємодію, збір та раціональне використання ресурсів. Важлива відмінність економічних ігор — щоби досягти перемоги, потрібно координуватися з іншими гравцями.

Цивілізації — в таких виданнях потрібно розвивати суспільство, будувати нові міста, відкривати нові території для розвитку вашої раси. Цей жанр також приваблює розмаїттям піджанрів, тому ви легко зможете підібрати видання на свій смак.

Стратегічні ігри українською

Більшість настільних ігор комбінує в собі ігрові механіки різних жанрів, наприклад, воєнна і логічна гра. Чим більше механік поєднано в одному виданні, тим воно цікаве для учасників. Якщо ви любите історії древніх цивілізацій, можете обрати ігрове видання, присвячене древнім кельтам. У такій грі вам доведеться битися за титул вождя древніх кельтів. Але перед цим потрібно буде знайти нові землі для свого народу.

Мають попит стратегії, присвячені природі – такі ігри чудово підходять для сімейного дозвілля. Наприклад, ви можете обрати гру, присвячену розвитку птахів: такі видання відрізняються яскравим оформленням, красивими фігурками пташок, кубиками. Медитативну дію мають ігри, в яких потрібно із маленьких пазлів створювати ковдрочку для котиків.

Стратегічні настільні ігри українською замовити онлайн в магазині «Така Гра» ви можете, обравши із великого розмаїття жанрів. Якщо у вас виникають питання з приводу підбору настільної стратегічної гри, співробітники завжди вам допоможуть.

Вгору