Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Всі сімейні настільні ігри на логіку

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Розвиваємо логічне мислення з настільними іграми в колі родини

Стрімкий розвиток популярності настільних ігор пов'язаний з великою кількістю переваг цього різновиду відпочинку. Настільні ігри допомагають не лише гарно відпочити, але й розвинути ключові когнітивні навички, стратегічне та логічне мислення. Особливо корисними для останнього будуть логічні сімейні настільні ігри, купити в Україні котрі вам допоможе магазин «Така Гра». В каталозі представлені різноманітні настільні логічні ігри від відомих європейських та українських видавництв. При виборі головне зважати на віковий ценз, якщо ви купуєте гру для сумісного проведення часу разом із дітьми.

Всі сімейні настільні ігри на логіку

Основні відмінності логічних настільних ігор

Як зрозуміло з назви, логічні настільні ігри добре розвивають саме логічне мислення. Щоби вибудувати успішну стратегію гри, здобути переможні бали, потрібно вмикати логічне мислення, вміти вираховувати свої ходи наперед. Особливо актуальними будуть логічні ігри для дітей, котрі лише вчаться розуміти зв'язок між дією та наслідком.

Основною відмінністю логічних ігор є необхідність вирішувати всілякі завдання та головоломки, для цього потрібно буде логічне мислення. В ході ігрового процесу потрібно аналізувати ігрові ситуації, робити з них правильні висновки, знаходити вірні рішення для розв'язання дилем.

Настільні логічні ігри однаково подобаються дітям та дорослим, звісно якщо обрані вони згідно з віком гравців. Ключовою відмінністю таких ігор є наявність усіляких головоломок та квестів, для вирішення котрих і знадобиться логічне мислення.

Чому варто обрати логічні настільні ігри?

Окрім веселого проведення часу, основна мета таких настільних ігор — розвиток логічного мислення. Коли діти та дорослі розв'язують певні задачі, приймають правильні рішення, то вчаться логічному аналізу ситуації. Завдяки цій відмінності покращується розвиток та пам'ять, а також абстрактне мислення. Найчастіше завдання полягають у шифруванні та розшифруванні слів, всілякі логічні лабіринти.

В логічних настільних іграх передбачено багато різних ігрових елементів, котрі можуть змінюватися залежно від типу гри. Для кращого занурення в ігрову ситуацію, гравцям можуть пропонуватися фішки, картки, планшети, фігурки.

Правильно підібрані логічні настільні сімейні ігри стануть чудовим варіантом проведення дозвілля у сімейному колі.

Серед інших переваг логічних ігор відзначимо:

  • активний розвиток словникового запасу, вивчення нових понять — для дітей;
  • покращення навичок комунікації;
  • покращення пам'яті та концентрації;
  • розвиток креативного мислення;
  • покращення психологічного стану та загального самопочуття.

На які жанри логічних сімейних ігор звернути увагу?

Якщо ви плануєте грати разом із дітьми, варто обирати ігри, присвячені тваринам чи птахам. В таких іграх учасники можуть спостерігати за тваринами чи птахами в їхньому природному середовищі, формувати для них кормову базу, покращувати умови життя.

Всі логічні сімейні настільні ігри

Чудовим вибором для сімейного кола буде весела казуальна гра на логіку. Основними ігровими елементами є миші, котрі рухаються за стрілкою годинника, при цьому збирають різноманітні предмети. Чим більше буде зібрано предметів, тим більше переможних балів отримано. Ігровий процес підпорядковується досить простим правилам, тож грати в таку гру можна дітям від 9 років.

Дорослим та дітям буде неймовірно цікаво перенестись у часи кам'яної доби, де платіжними засобами були камінь та дерево. Гравцям потрібно збирати ресурси, будувати житло, виготовляти нові інструменти та розширювати племена. За кожне виконане завдання нараховуються бали, котрі й несуть жадану перемогу.

В каталозі магазину «Така Гра» представлено надзвичайно багате розмаїття логічних сімейних настільних ігор. Ви можете обирати ігри з економічним, військовим, фентезі ухилом, щоби зробити дозвілля на сімейних зустрічах цікавішим.

Вгору