Кількість
|
Вартість
|
||
|
Битва котиків – це весела настільна гра з класичною механікою, з якою ви вже могли познайомитися у таких іграх, як «Вірю не вірю» чи «Уно», тобто, головним завданням кожного учасника ігрової партії буде позбутися своїх карток.
Родзинкою у цій грі є неймовірне, яскраве оформлення з милими котиками.
У колоді карток, котра буде йти у наборі цієї гри, на вас чекатимуть картки спецій трьох мастей – лимон, перець та чілі, у кожної картки будуть значення від одного до десяти, а також будуть картки джокери, котрі зможуть замінити собою картку будь-якої масті чи значення.
У процесі гри всі учасники будуть ходити у порядку черги за годинниковою стрілкою, поки якийсь гравець не вирішить перевірити верхню картку у стосі, якщо він засумнівається у словах гравця, що ходив перед ним. Активний гравець завжди викладає картку з руки в загальний стос чи пропускає хід, або перевіряє минулого гравця.
Якщо учасник викладає картку, то він кладе картку в загальний стос і називає відповідну їй масть та значення(це може бути як правдива інформація, так і навпаки). Він має оголосити поточну спецію та значення, котре буде більше, ніж називав попередній гравець на оголошеній картці. Але якщо хтось назве значення десять, то наступна картка може бути один чи три.
Якщо гравець вирішує пропустити хід, він бере одну картку на руку з загальної колоди.
Якщо учасник хоче перевірити верхню картку у стосі, він каже, що попередній збрехав про спецію чи значення картки, та відкриває верхню. Якщо гравець і справді збрехав, тоді виграє той, хто вирішив перевірити картку, якщо ні – то виграє власник картки.
Той, хто зміг виграти перевірку, забирає всю стопку карток-спецій і кладе її перед собою обличчям донизу, не переглядаючи карти. А той, хто програв – бере дві картки спецій і викладає картку в нову стопку, називаючи масть спеції та її значення.
Якщо один з учасників викладає у стопку останню свою картку та ніхто не захоче його перевірити, він зможе отримати картку трофея.
Ігрова партія закінчиться тоді, коли один з учасників отримає дві картки трофея, або гравці забрали усі три такі картки, чи учасники відкрили картку кінця ігрової партії.
Гравець, що отримує два трофеї, стає переможцем одразу, у іншому випадку наприкінці ігрової партії учасникам необхідно буде підрахувати всі свої бали. Кожна з виграних карток дає один бал, а картка, що залишилася у руці – це мінус один бал. Переможцем стане той гравець, у якого буде найбільша кількість балів після підрахунку.