Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні настільні ігри для вечірок

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Цікаві, захопливі настільні ігри для дружніх посиденьок, вечірок

Наближається сімейне свято чи вечір із друзями, а ви не знаєте як краще підготуватися? Настільна гра, підібрана згідно віку та інтересів усіх учасників зібрання, допоможе зробити дозвілля цікавим та корисним. Інтернет-магазин «Така Гра» пропонує стратегічні настільні ігри для вечірок купити в Україні. Тут зібрані найкращі ігри вітчизняних та зарубіжних видавництв.

Стратегічні настільні ігри для вечірок

Характерні відмінності настільних ігор для вечірок

Ключова вимога до подібних видань — прості правила та короткі ігрові партії. В більшості випадків на вечірках чи зустрічах друзів немає часу, щоби довго вивчати складні правила, проводити понад годину над ігровими партіями. Проте в кожному ігровому виданні, що представлене в цій категорії, збереглись риси стратегії — декілька сюжетних ліній, необхідність виконувати завдання, враховуючи їх наслідки для майбутніх ходів.

Всі стратегічні ігри, доступні в цьому розділі, відрізняються яскравим оформленням, котре сподобається всім гравцям, без винятку.

Стратегічні настільні ігри це не просто веселе дозвілля, це ще й позитивний вплив:

  • розвиток базових когнітивних функцій (уваги, памяті, концентрації);
  • покращення логічного мислення, без якого складно перемогти в стратегічній грі;
  • розвиток фантазії та креативного мислення;
  • покращення психо-емоційного стану.

Веселі та креативні настільні стратегічні ігри

Якщо ви хочете обрати ігрове видання з коротким партіями, тоді звертайте увагу на казуальні та кооперативні ігри. Чудовим вибором буде асиметрична інтерактивна гра, в котрій учасникам потрібно буде шукати зловмисників.

Гравці мають планувати свої дії за допомогою трьох карток у кожному ігровому ході. Варто бути обережними, адже дії гравців чергуються між собою, а картки дій активуються у зворотньому порядку.

Також можна обрати цікаві ігри, в котрих потрібно розгадувати таємниці зловісних вчених. Одне з видань пропонує учасникам знайти клонів ученого, котрих він розкидав по різних часових проміжках.

В кооперативній грі учасникам потрібно виступити в ролі тимчасових агентів у різних ігрових режимах, збирати потужні артефакти. Це потрібно, щоби подолати злих клонів.

Стратегічні ігри з військовою та фентезі складовою

Якщо ви збираєте тематичні вечірки, наприклад, поціновувачі світу «Зоряних воєн», тоді можете підібрати відповідне ігрове видання. В такій грі команда зможе поринути в захопливий світ, де взяти на себе роль учасника галактичної історії.

Гравці зможуть наймати знайомих персонажів у свою команду, аби заробити собі славу. Проте якою буде ця слава, залежить лише від ваших дій. Учасникам потрібно виконувати різні завдання, покращувати корабель та вишукувати здобич.

Якщо вам та вашим друзям подобаються історії про Древній Єгипет, оберіть тематичну стратегію. Тут учасникам доведеться взяти на себе роль могутніх єгипетських богів.

В кожній ігровій партії можна буде закликати містичних істот, створювати свої армії, будувати величні монументи і створювати торгові каравани. Ігрове поле та компоненти такої гри вражають деталізацією та яскравістю — вони допомагають краще поринути в ігровий світ

Стратегії для вечірок настільні ігри

Можливо вам більше до вподоби далека Ірландія? Тоді обирайте стратегію, в якій зможете зіграти за верховного короля Ірландії, котрий об'єднати країну. Також учасникам потрібно буде забезпечити контроль над політичними партіями, завдяки ретельно спланованим шлюбам.

Дуже цікаві стратегії, в яких учасникам потрібно виконати космічну місію — висадитися та побудувати колонію на Місяці. Місто, котре стане найрозвинутішим на Місяці, стане його супутником, а його творець — здобуде перемогу у грі.

Незалежно від стилістики чи жанру стратегій, представлених у цій категорії, всі вони відрізняються якісним оформленням, деталізованими ігровими компонентами. Працівники магазину «Така Гра» допоможуть обрати стратегію саме для вашої вечірки.

Вгору