Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні логічні настільні ігри

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Захопливий світ логічних стратегічних настільних ігор

Весело та різноманітно провести вільний час допомагають настільні ігри. Цей різновид дозвілля набуває популярності серед європейських країн. Інтернет-магазин «Така Гра» пропонує логічні стратегічні настільні ігри купити в Україні. Така покупка допоможе провести вечір в колі друзів та сім'ї з максимальною користю. В інтернет-магазині «Така Гра» вашій увазі пропонуються кращі видання від європейських та українських видавництв.

Стратегічні логічні настільні ігри

Основні переваги логічних стратегічних настільних ігор

Одна з характерних відмінностей стратегічних настільних ігор - велика кількість можливих ситуацій, котрі залежать від кожного гравця. Стратегічні ігри відрізняються величезною кількістю розвитку подій, на котрі впливає хід кожного учасника.

Більшість логічних стратегічних настільних ігор мають тривалі партії, адже потрібно встигнути вникнути в правила, розвинути свого персонажа чи поселення. Для цього потрібно накопичити необхідні ресурси, розбудувати місто чи завоювати нові території.

Оскільки в усіх цих стратегіях присутні елементи логіки, для перемоги потрібно задіяти не тільки стратегічне, але й логічне мислення. Щоби отримати бажану перемогу, потрібно розраховувати свої сили, враховувати кількість ресурсів, а також зважати на дії суперників або партнерів.

Основні позитивні ефекти, котрі отримає кожен учасник від логічних стратегічних ігор:

  • весело та з користю проведене дозвілля;
  • покращення базових когнітивних навичок – памяті, уваги, концентрації;
  • тренування креативного мислення та фантазії.

Для підлітків та молоді логічні настільні ігри є чудовим альтернативним варіантом, як можна проводити час разом із друзями, не за монітором чи екраном смартфона.

Щоби обрати логічну стратегічну настільну гру, потрібно враховувати кількість гравців, переважаючі інтереси компанії, тривалість партії. Якщо ви ще ніколи не грали в настільні ігри, звертайте увагу на видання з простими правилами та сюжетом, з невеликою кількістю персонажів. Такі настільні ігри допоможуть легше освоїтися у світі стратегій.

На які жанри логічних настільних ігор звернути увагу?

Логічні стратегічні настільні ігри купити в Києві ви можете, обравши серед обширного асортименту. Мають попит ігри, в котрих гравці можуть перенестися в древні цивілізації, наприклад в Північної Америку за десять тисяч років до нашої ери.

Кожен гравець може взяти під опіку одне з племен, слідкувати за його розвитком. Для цього знадобиться декілька поколінь (ігрових звісно), а також ретельно вибудована стратегія. Гравці зможуть відновити культурні традиції племен, допомогти їм розвиватися, будуючи нові поселення чи вічні мегаліти.

Якщо ви любите жанр фентезі, можете обрати відповідну гру, в котрій поєднуються механіки колодобудування, керування ресурсами та розміщення міплів. Протягом гри ці дії можна комбінувати та поєднувати, щоби досягти кращого результату, отримати переможні бали.

Логічні настільні ігри стратегії

В одній з таких ігор гравці зможуть взяти на себе роль відважних дослідників руїн, що розташовані у джунглях.

Якісно виконані ігрові елементи, ігрова варіативність, ретельно продуманий сюжет і декілька шляхів розвитку допоможуть повністю поринути в ігрову реальність.

Якщо вам більше до вподоби гра, в котрій змальовуються реальні історичні події, можете приміряти на себе роль скіфів, відважних воїнів та спритних вершників. Учасникам потрібно буде здобувати провізію та інші важливі речі для свого народу, періодично роблячи набіги на інші поселення. Ця гра буде чудовим вибором для людей, що цікавляться історією, адже допоможе краще вивчити цей часовий відтинок не за книжками, а в простий ігровий спосіб.

Обрати стратегічні настільні ігри, що точно сподобаються вашій компанії, вам допоможуть у магазині «Така Гра».

Вгору