Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик

Стратегічні настільні ігри для одного

Сортування:
за популярністю
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Грайте, коли забажаєте — стратегічні ігри на одного

Досить великим сегментом світу настільних ігор є стратегії — їхню популярність легко пояснити яскравим оформленням, цікавою ігровою механікою, варіативністю сценаріїв. Стратегічні ігри змушують задуматися над ігровим процесом, ретельно стежити за кожним ходом. Якщо ви хочете грати в будь-який момент, не залежати від великої компанії, тоді вам точно потрібно стратегічні настільні ігри для одного купити в Україні. Широкий асортимент таких ігрових видань представлений в магазині «Така Гра».

Кому варто обрати саме стратегічні ігри на одного?

Головною перевагою стратегічних настільних ігр, представлених у цій категорії, є універсальність. Якщо у вас немає компанії, ви можете зіграти один, насолоджуючись усіма тонкощами ігрового процесу. Коли ж у домі збираються друзі, ви можете розділити з ними радість і емоції від гри.

Стратегічні настільні ігри для одного

Стратегічні настільні ігри, на одного однаково затребувані серед самотніх людей, котрі багато часу проводять одинаком, а також у дружніх компаніях. Якщо ваші батьки, дідусь чи бабуся живуть окремо, їм не вистачає позитивних емоцій, підберіть їм відповідну стратегічну настільну гру. Доведено, що настільні ігри позитивно відображаються на когнітивних навичках, що особливо актуально для літніх людей.

Стратегічні настільні ігри можна подарувати підлітку, правильно підібравши тематику. Особливо корисними будуть настільні ігри для підлітків, котрим важко дається спілкування з однолітками. Можна запросити до себе друзів, з котрими зіграти декілька партій у цікаву стратегію. Поступово ваше чадо налагодить стосунки із ровесниками, буде простіше заводити знайомства.

Стратегічні настільні ігри — це не просто гарно проведений час. Вони дають такі корисні ефекти:

  • Можливість відволіктися від важких, поганих думок, покращити настрій, адже під час ігрового процесу в організмі виробляються гормони радості.
  • Настільні ігри чудово об'єднують людей у компанії, особливо якщо в ній є малознайомі люди. Під час гри легше зав'язати невимушену розмову, краще дізнатися про співрозмовника.
  • Тренування стратегічного мислення, адже в стратегіях необхідно ретельно прораховувати декілька кроків, стежити за діями суперників. Ця навичка потрібно не тільки в іграх, але й у реальному житті.
  • Покращення логічного мислення, котре нерозривно пов'язане зі стратегічним.
  • Для підлітків настільні ігри будуть чудовим інструментом для розширення кругозору.

В стратегічних настільних іграх ми вчимося моделювати різні ситуації і приміряти їх до реального життя. Також в ігровому процесі чудово тренуються причинно-наслідкові звязки, адже кожна наша дія впливає на подальший перебіг ігрового сценарію.

Популярні жанрі стратегічних ігор

Стратегічні настільні ігри для одного купити в Києві ви можете, обравши серед розмаїття жанрів:

  • воєнні,
  • економічні,
  • логічні,
  • історичні,
  • фантастика.

Досить оригінальною подачею відрізняються ігри про різноманітні катастрофи, наприклад, про чуму. людям завжди цікаво змоделювати ситуації кінця світу, як саме вони будуть поводити себе. Досить багато стратегій присвячено епідеміям чуми – ви можете обрати ігрове видання, присвячене різним історичним відрізкам.

Настільні ігри для одного стратегії

Особливий попит мають стратегії, присвячені космічним подорожам, колонізації інших планет. Учасники отримують планшети, картки проектів, котрі потрібно розігрувати. Щоб успішно розіграти проект, потрібно дотримуватись певних умов: температурний режим, відсоток кисню, виробництво відповідних металів на планеті.

Якщо ви шукаєте просту та захопливу гру для сімейного дозвілля, оберіть видання присвячене природі, наприклад, спостереженню за птахами. Така гра, окрім цікавого геймплею, пропонує учасникам оригінальне різнобарвне оформлення у вигляді кубиків, фігурок, годівничок.

Стратегічні настільні ігри для одного замовити онлайн ви завжди можете в магазині «Така Гра». Велике розмаїття ігрових видань дозволить підібрати гру для підлітків та дорослих.

Вгору