Графік роботи:

Будні: 10:00–20:00

Сб-Нд: 11:00–17:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари до списку бажань

Комікси

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою спочатку нові

Комікс — чудовий подарунок для підлітка та дорослого

В зарубіжних країнах, зокрема Америці, існує цілий культурний пласт коміксів – їм присвячені цілі магазини, виставки. В нашій країні цей культурний феномен поки тільки набирає обертів, проте вже зараз на ринку достатньо коміксів українських та зарубіжних авторів. Магазин «Така Гра» пропонує комікс купити в Україні, обравши тематику, котра вам подобається найбільше.

Комікси

Причина популярності коміксів

Різноманітні історії, втілені в графіці, дають людям чудову можливість втекти від реальності, прожити різні ситуації, пережити проблеми разом із віртуальним героєм. Ще одна важлива причина – екранізації популярних коміксів. Фільми про супергероїв DC і Marvel приваблюють величезну аудиторію, частина з якої приходить до коміксів, аби ще раз переглянути історії про улюблених героїв.

Комікси виступають потужним поштовхом до творчих експериментів для молодих авторів. Якщо у вас є певні ідеї для графічних історій, декілька видань коміксів допоможуть знайти натхнення, дізнатися про нові цікаві стилі малювання.

Комікси як різновид літератури

В графічних історіях звісно є місце певним драматичним подіям, що поєднує їх із літературою. Комікси можуть змальовувати певні соціальні теми й мотиви: домашнє насилля, різноманітні захворювання, міграція. Більшість успішних коміксів мають серйозну драматичну подію, котра відбивається на подальшому житті головного героя.

В коміксах часто використовуються популярні архетипи, символіка різноманітних релігій, міфологеми, історичні паралелі. Ці особливості й надають коміксам такої популярності, адже коли ми їх читаємо, то знаходимо щось уже знайоме нам із попереднього досвіду.

Чим найбільше приваблюють намальовані історії — поштовхом до розвитку уяви. В літературних творах немає можливості візуалізації, тоді як кіно сильно обмежує уяву, креативне мислення, задаючи шаблонні образи. Розворотки в коміксах допомагають читачу домислити історію, котра відбувається поза кадром.

Саме ця особливість надає коміксам такої популярності, робить їх досить перспективним різновидом дозвілля.

Красиво оформлений комікс, створений рукою талановитого художника та ілюстратора, буде гарним подарунком для друга чи близької людини. Якщо ваш знайомий добре знається на коміксах, краще запитати яка тематика йому імпонує, щоби не помилитися з подарунком. Якщо ви тільки хочете познайомити друга чи близьку людину

Розмаїття асортименту ігрокниг

В каталозі магазину «Така Гра» ви можете обрати цікаві та захопливі комікси, представлені тематиками:

 • пригоди лицарів;
 • визволення полоненого;
 • конкурси казкарів;
 • пригоди Шерлока Голмса.

В чому полягає особливість ігрокниги? Це поєднання класичного коміксу, настільної гри у форматі книги. Тверда обкладинка надійно захищає сторінки книги від пошкоджень, навіть якщо ви будете часто брати комікс із собою в дорогу. Малюнки виконані яскравими фарбами, тож читати комікс буде дуже приємно.

Сюжет першої ігрокниги описує трьох братів, котрі мріють стати справжніми лицарями. Гравці зможуть взяти на себе роль одного брата, стежити за його пригодами, а також допомагати у всіх квестах. Як і в інших рольових іграх, учасникам надається лист персонажа, в якому потрібно визначити рівень та характеристики героя.

Ігрокниги

Ігрокнига про казкарів запрошує вас до світу магічної школи, де ви познайомитеся з чарівними створіннями. Така ігрокнига чудово тренує логічне та креативне мислення, адже гравцям доведеться додумувати події, що лишилися за малюнками коміксу.

Якщо ви хотіли приміряти на себе роль детектива, тоді вам буде цікаво прочитати та розіграти події ігрокниги про Шерлока Голмса. Гравці можуть обирати роль Шерлока, котрий допитує підозрюваних, або ж роль Доктора Ватсона.

Цікавий комікс замовити онлайн з доставкою по Україні ви можете в магазині «Така Гра».

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 1741
  350 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Артикул: 1742
  350 грн
  Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору